Konkurs "Gdynia w kwiatach"

Konkurs "Gdynia w Kwiatach"

Informujemy, że  w konkursie "Gdynia w kwiatach" zostaną wręczone dodatkowe wyróżnienia Rady Dzielnicy Śródmieście dla mieszkańców dzielnicy w następujących kategoriach:

- podwórka kamienic, bloków

- posesje indywidualne (należące do osoby prywatnych, instytucji),

- piękny i zadbany balkon.

Zasady

dodatkowych wyróżnień dla uczestników konkursu „GDYNIA W KWIATACH” organizowanego przez Urząd Miasta w Gdyni w 2016 roku

W ramach gdyńskiego konkursu „Gdynia w kwiatach” Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy Radzie Dzielnicy Śródmieście będzie przyznawała dodatkowe wyróżnienia za „najpiękniejsze podwórko, posesje indywidualną oraz piękny  i zadbany balkon” w Dzielnicy Śródmieście.

Dbanie o stan otaczającej nas przyrody należy do jednych z naszych najważniejszych zadań. To przecież od stanu naszego otoczenia i poziomu dbałości o naturę zależeć będzie nasza przyszła egzystencja. Pamiętamy również, że idea konkursu „Gdynia w kwiatach” to zmiana codziennych nawyków na takie, które będą służyły ochronie środowiska i naszemu zadowoleniu.

Uczestnictwo w konkursie: mogą brać udział wszyscy mieszkańcy naszej Dzielnicy, którzy w sposób szczególny chcą dbać o czystość i estetykę okolicy swojego miejsca zamieszkania.

Kategorie wyróżnień: Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przy Radzie Dzielnicy Śródmieście przewiduje następujące kategorie wyróżnień:

- podwórka kamienic, bloków

- posesje indywidualne (należące do osoby prywatnych, instytucji),

- piękny i zadbany balkon.

Przewidziano trzy nagrody główne w wysokości 500 zł brutto dla każdej z wyżej wymienionych kategorii oraz sześć nagród specjalnych w wysokości 250 zł brutto każda w tym wyróżnienie za ogród na dachu.

Komisja zastrzega sobie możliwość innego podziału nagród.

Jury: Do oceny zgłoszonych podwórek, placów, skwerków itp. oraz balkonów zostanie powołane niezależne jury, które odwiedzi i oceni każdą zgłoszoną ofertę konkursową.

Zakończenie konkursu: nastąpi w ostatniej dekadzie miesiąca września 2016 roku

Zgłoszenia do konkursu: chętni do uczestnictwa w konkursie powinni zgłosić e-mailem formularz z danymi i zdjęciami o rozdzielczości minimum 1181x1772 pikseli na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć w Biurze Ogrodnika Miasta  al. Zwycięstwa 291A
81-525 Gdynia I piętro.

W formularzu należy również podać numer konta, na który zostanie przelana ewentualna nagroda.

Termin zakończenia zgłoszeń: 30 sierpnia 2016 roku.

<<  Marca 2017  >>